design by  JKmunicek

o  nás

Firma vznikla na portfóliu "obchodu pro truhláře" který by založen panem Janem Kmuníčkem již v roce 1998. Jako absolvent Uměleckoprůmyslové školy v Praze na Žižkově se tvorbou nábytku a interiérů zabýval příležitostně ve volném čase vedle obchodních aktivit spojených s prodejem nábytkových hran, rolet, lepidel, soklových a těsnících profilů, masivních nábytkových dvířek, dřevěných mřížek a ostatního doplňkového sortimentu.
V roce 2008 byla postavena nová prodejní hala v Horních Počernicích a přidal se segment nanášení lepidla na hrany dle přání zákazníka. Hran s lepidlem bylo tehdy omezené množství co do dekorů tak i rozměrů a tlouštěk. 

Vzhledem k stále více rozšiřujícímu záběru výrobců hran a velkých dodavatelů materiálů pro truhláře, se firma v roce 2015 stále více začala zaměřovat na tvorbu nábytku a dodávku interiérů na míru.

Hala v Počernicích byla tady prodána, sklad se přestěhoval do Běchovic a výroba byla z ekonomických důvodů zařízena mimo Prahu.

 S současné době máme za sebou více než 100 úspěšných realizací a záběr se neustále otevírá. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem majitele v oboru a shromážděným kontaktům v době, kdy se firma prioritně zaměřovala na prodej specializovaného sortimentu pro truhláře, si dnes můžeme kromě vlastní výroby dovolit spolupracovat i s ostatními lety prověřenými výrobami a zakázkovými dílnami, které jsou schopné odvádět práci té nejvyšší úrovně

Jsme schopni kombinovat sklo, kov , kámen, dřevo s klasickými LTD (laminovými) deskami nebo deskami v lakovaném povrchu jak v matném provedení tak i vysokém lesku. Díky všem již výše zmíněným znalostem si dovolujeme zaručit prvotřídní kvalitu spojenou s odborným poradenstvím a konzultací v oblasti konstrukce a technologie výroby.

Těšíme se na vás 

Jan Kmuníček a kolektiv